Zima


 

Szczyrk

Białe szaleństwo - 20 wyciagów i 50 km tras!

Położony 15 minut jazdy samochodem od Laguny Beskidów Szczyrk, dzieki licznym inwestycją zyskuje miano nwej zimowej stolicy Polski. Działajaće w mieście ośrodki narciarskie Mountain Resort oraz Beskid Sport Arena oferują ponad 20 nowoczesnych wyciągów, w tym gondoli i około 50 km tras, w tym kilka oświetlonych. Dzieki zróżnicowanej trudności, trasy są odpowiednie dla poczatkujących jak i zaawansowanych miłosników białego szaleństwa. Całoroczne schronisko na Skrzycznem oferyje wyjatkoa atmosferę, pyszne domowe wypieki i niezapomniane wydoki.

Szczyrk Mountain Resort usytuowany jest na zboczach szczytów Małe Skrzyczne oraz Wierch Pośredni, Beskid Sport Arena znajduje sie w dolinie Biłej. Oba ośrodki biorą udzuał w programie Szczyrkowski Wspólny Skipass, który łączy trzy największe ośrodki narciarskie w Szczyrku. W sezonie wysokim pomiędzy ośrodkami kursują bezpłatne skibusy.

www.szczyrkowski.pl
www.beskidsportarena.pl

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Grupa DVL" z siedzibą w UL. Piastowska 55, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Inwestor

DVL GROUP
ul.Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
www.dvl-group.pl

Inwestor

GRUPA KOMBI
ul.Grunwaldzka 5
34-300 Żywiec
 

Lokalizacja

Zarzecze k. Żywca
ul. Żeglarska

Sprzedaż

Barbara
barbara@dvl-group.pl
tel. 880 108 691

Monika
monika@dvl-group.pl
tel. 696 005 544

 

Projekty

Magda
projekty@dvl-group.pl
tel. 725 452 107

 

Budowa

Ewa
ewa@dvl-group.pl
tel. 600 726 006

Marketing

Klaudia
klaudia@dvl-group.pl
tel. 510 095 125

 

Księgowość

Lidia
ksiegowosc@dvl-group.pl
tel. 694 055 111

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron