Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z Bielskiem-Białą (ok. 20 min), które ze względu na zachwycającą architekturę zwane jest „Małym Wiedniem”. Podczas spaceru urokliwymi uliczkami warto zwrócić uwagę na perełki architektoniczne oraz zabytki techniki. Liczne restauracje zadowolą miłośników kuchni lokalnej oraz smaków z całego świata. W bielskim Studiu Filmów Rysunkowych powstali bohaterowie, których znają całe pokolenia – Reksio, Bolek i Lolek, kucharz Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka wraz z Wawelskim Smokiem i profesorem Baltazarem Gąbką. W mieście powstają kolejne pomniki upamiętniające bajkowe postacie, które w przyszłości mają stworzyć Bajkowy Szlak.

Bielsko-Biała to ekonomiczna i kulturalna stolica regionu. Charakteryzuje się bardzo niską stopą bezrobocia oraz licznymi wydarzeniami ze świata kultury i sztuki, na które zjeżdżają artyści i publiczność z całego świata. Już wkrótce atrakcyjność miasta wzrośnie dzięki powstającej nowoczesnej sali koncertowej, która pomieści ok. 1000 gości. Budynek filharmoni połączono z nowoczesnym biurowcem z zielonym tarasem na dachu, skąd będzie można cieszyć się widokiem na panoramę Beskidów.

 

Atrakcja

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Grupa DVL" z siedzibą w UL. Piastowska 55, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Inwestor

DVL GROUP
ul.Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
www.dvl-group.pl

Inwestor

GRUPA KOMBI
ul.Grunwaldzka 5
34-300 Żywiec
 

Lokalizacja

Zarzecze k. Żywca
ul. Żeglarska

Sprzedaż

Barbara
barbara@dvl-group.pl
tel. 880 108 691

Monika
monika@dvl-group.pl
tel. 696 005 544

 

Projekty

Magda
projekty@dvl-group.pl
tel. 725 452 107

 

Budowa

Ewa
ewa@dvl-group.pl
tel. 600 726 006

Marketing

Klaudia
klaudia@dvl-group.pl
tel. 510 095 125

 

Księgowość

Lidia
ksiegowosc@dvl-group.pl
tel. 694 055 111

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron