Projekt wnętrza i wykończenie

Pakiet Invest

Pakiet INVEST to program wykończenia wnętrz przeznaczony dla osób poszukujących niebanalnych i solidnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Jest to pakiet stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą wykończyć mieszkanie w umiarkowanym budżecie a zarazem poszukują interesujących i ciekawych wnętrz. Ponadto jest to świetne rozwiązanie dla osób inwestujących w mieszkanie pod wynajem. Zainwestuj i ciesz się jak najszybszym zyskiem!

 

skontaktuj się 

 

Pakiet Comfort

Pakiet COMFORT to pakiet zawierający bogatszą gamę produktów, prosto od najlepszych producentów, dając większe możliwości przy aranżacji wnętrz. To idealne rozwiązanie dla osób, chcących wykończyć swoje mieszkanie w oryginalny sposób. Dbamy o Twój komfort, dlatego ta oferta zapewni Ci osiągnięcie efektu przekraczającego Twoje oczekiwania przy minimalnym nakładzie pracy, czasu i energii zapewniając profesjonalną i fachową obsługę wykończeniową.

 

skontaktuj się 

 

Pakiet Luxury

Pakiet LUXURY to program skierowany do osób, które cenią sobie możliwość wyboru, lubią niebanalne i nietuzinkowe rozwiązania, dopasowane do ich wyszukanego gustu. To pakiet zawierający najszerszą gamę elementów, produktów i możliwości skonfigurowania swojego luksusowego mieszkania.

 

skontaktuj się 

 

 

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Grupa DVL" z siedzibą w UL. Piastowska 55, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Inwestor

DVL GROUP
ul.Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
www.dvl-group.pl

Inwestor

GRUPA KOMBI
ul.Grunwaldzka 5
34-300 Żywiec
 

Lokalizacja

Zarzecze k. Żywca
ul. Żeglarska

Sprzedaż

Barbara
barbara@dvl-group.pl
tel. 880 108 691

Monika
monika@dvl-group.pl
tel. 696 005 544

 

Projekty

Magda
projekty@dvl-group.pl
tel. 725 452 107

 

Budowa

Ewa
ewa@dvl-group.pl
tel. 600 726 006

Marketing

Klaudia
klaudia@dvl-group.pl
tel. 510 095 125

 

Księgowość

Lidia
ksiegowosc@dvl-group.pl
tel. 694 055 111

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron