Strefa klienta

Nie wiesz, od czego zacząć zakup własnego mieszkania?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka kroków, które na pewno ułatwią drogę do Twojego wymarzonego mieszkania.

1.

Wybór inwestycji

Najtrudniejszy pierwszy krok! Wybór inwestycji to naprawdę spore wyzwanie. Niezaprzeczalnie dla większości z nas jest to decyzja na całe życie. Warto szczególnie zwrócić uwagę na lokalizację – na wszelkie „za” i „przeciw” oraz sprawdzić czy dana oferta spełnia nasze najważniejsze wymagania. W tym celu chcielibyśmy z prawdziwą przyjemnością przedstawić prezentację naszych inwestycji, które zostały już zrealizowane, są w trakcie realizacji bądź wkrótce rozpoczną się prace budowlane z nimi związane. Podpowiemy, gdzie znajdziecie spokój i mnóstwo zieleni, gdzie znajdują się najbliższe instytucje publiczne, takie jak szkoła czy lokale usługowo-handlowe. Szczerze wierzymy, że te prezentacje pomogą Wam wybrać najodpowiedniejszą inwestycję z naszej oferty. Nie zwlekaj – zapoznaj się ze szczegółami już dzisiaj!

Krok drugi – zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą ds. nieruchomości, który odpowie na nurtujące pytania, wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz zwróci uwagę na ważne kwestie, istotne podczas wyboru odpowiedniego mieszkania. Doradca na spotkaniu zaprezentuje lokalizację inwestycji, zagospodarowanie otoczenia wokół budynków, przedstawi proces realizacji inwestycji, standard wykonania i wykończenia lokali mieszkalnych.

Przy wsparciu doradcy ds. nieruchomości – korzystając z jego doświadczenia i wiedzy – wybierzecie najbardziej optymalne rozwiązanie!

2.

Kontakt z doradcą ds. nieruchomości

3.

Wybór odpowiedniego mieszkania

Inwestycja wybrana, spotkanie z doradcą ds. nieruchomości za nami, więc teraz czas na wybór mieszkania.

W naszych dotychczasowych inwestycjach oferowaliśmy klientom lokale jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb – szeroki wachlarz metraży, różnorodny rozkład pomieszczeń z możliwością modyfikacji, przydomowe ogródki, balkony bądź tarasy i wiele innych. Zależy nam, by klient dokonał najlepszego wyboru – poczucie spełnienia drugiej strony buduje. Każdy kolejny zadowolony klient to dla nas „cegiełka” zwana sukcesem!

Wybraliście inwestycję, a w niej konkretne mieszkanie, na wybranym piętrze, z odpowiednią dla Waszych wymagań powierzchnią.

Czas na spotkanie z doradcą kredytowym, aby Wasze marzenie o idealnym mieszkaniu w idealnym miejscu zbliżało się wielkimi krokami. Podczas spotkania doradca kredytowy sprawdzi niezbędne formalności, wyjaśni procedury oraz proces otrzymania kredytu na zakup mieszkania, a także zaznajomi Was z wszelkimi informacjami związanymi z kredytem.

Dzięki doradcy cały proces zostanie przeprowadzony w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny.

4.

Kontakt z ekspertem kredytowym

5.

Umowa deweloperska

Umowa deweloperska to umowa przedwstępna, której zapisy są zgodne z Ustawą z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Na podstawie tej umowy, w Dziale III księgi wieczystej prowadzonej dla przedsięwzięcia deweloperskiego, pojawia się na rzecz klienta wpis obejmujący roszczenie o wybudowanie budynku mieszkalnego i wyodrębnienie konkretnego lokalu mieszkalnego, którego dana umowa dotyczy. Wpis widnieje do momentu zawarcia umowy przeniesienia własności.

Na etapie budowy klient otrzymuje możliwość zaprojektowania wybranego przez siebie mieszkania, począwszy od zmian w rozmieszczeniu ścianek działowych, poprzez dostosowanie rozkładu instalacji.

Zapewniamy możliwość współpracy z doświadczonymi projektantami i ekipami wykończeniowymi.

6.

Uczestnictwo w dostosowaniu mieszkania do Twoich potrzeb

7.

Przekazanie mieszkania i wszystkich gwarancji

Przekazanie mieszkania następuje po wykończeniu go do stanu deweloperskiego – przed zawarciem umowy przeniesienia własności. Standard wykończenia lokalu obejmuje m.in. okna PCV, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi wejściowe, wylewki betonowe, tynki cementowo-wapienne, instalacje, ogrzewanie podłogowe w łazience i przedpokoju, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki płytowe.

Warunkiem otrzymania kluczy jest podpisanie z Deweloperem protokołu zdawczo-odbiorczego. Na podstawie tego dokumentu klient przejmuje pełną odpowiedzialność za przedmiotowy lokal mieszkalny.

Wizyta w Kancelarii Notarialnej – to chwila budząca sporo emocji. W momencie podpisania aktu notarialnego – umowy przeniesienia własności – klient staje się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości.

Dla lokalu zostaje założona nowa księga wieczysta, dotychczasowa natomiast będzie księgą wieczystą prowadzoną dla nieruchomości wspólnej.

8.

Akt notarialny - przeniesienie własności

9.

Kontakt z naszym doradcą technicznym

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z doradcą do spraw technicznych oraz podwykonawcami.

Ich pomoc na początkowym etapie zamieszkiwania często okazuje się nieoceniona smiley

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Grupa DVL" z siedzibą w UL. Piastowska 55, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Inwestor

DVL GROUP
ul.Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
www.dvl-group.pl

Inwestor

GRUPA KOMBI
ul.Grunwaldzka 5
34-300 Żywiec
 

Lokalizacja

Zarzecze k. Żywca
ul. Żeglarska

Sprzedaż

Barbara
barbara@dvl-group.pl
tel. 880 108 691

Monika
monika@dvl-group.pl
tel. 696 005 544

 

Projekty

Magda
projekty@dvl-group.pl
tel. 725 452 107

 

Budowa

Ewa
ewa@dvl-group.pl
tel. 600 726 006

Marketing

Klaudia
klaudia@dvl-group.pl
tel. 510 095 125

 

Księgowość

Lidia
ksiegowosc@dvl-group.pl
tel. 694 055 111

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron